30 maja w naszym ogrodzie przedszkolnm odbył się wyjątkowy Piknik Rodzinny, który zgromadził dzieci, rodziców i nauczycieli we wspólnej zabawie. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Brzozowa.
Uroczystego otwarcia dokonały I wicedyrektor przedszkola Izabela Szałajko i p.o. dyrektor Żłobka Samorządowego Magdalena Mrozek-Błaż.
Przez całe wydarzenie uczestników do aktywności i udziału w konkursach zachęcała pełna energii Aleksandra Bryś wraz z mężem, która w barwnym, bajkowym stroju dbała o doskonałą atmosferę i uśmiechy najmłodszych.
Duże wrażenie zrobił także pokaz freestyle’owego kręcenia ciasta przygotowany przez Łukasza Kościńskiego.
Na najmłodszych czekało mnóstwo atrakcji: dmuchańce, malowanie twarzy, kolorowe warkoczyki, brokatowe tatuaże, stoiska kreatywne, a także spotkanie ze strażakami i możliwość obejrzenia wozu strażackiego OSP Brzozów
Nie zabrakło również pysznych smakołyków – słodkiego bufetu, domowych wypieków, muffinek, galaretek, kiełbasek z grilla, waty cukrowej, aromatycznego bigosu oraz pizzy prosto z pieca, wypiekanej przez właścicieli Francesca.
Serdecznie dziękujmy Burmistrzowi Brzozowa za dofinansowanie pikniku oraz wszystkim uczestnikom, rodzicom za wsparcie i wspólnie spędzony czas. To był dzień pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych chwil!
Do zobaczenia za rok!